Путін відповів на пропозицію Зеленського про переговори щодо України

Путін Об этом сообщает readiska.in.ua со ссылкой на СМИ.

Росія готова до переговорів щодо України в будь-якому форматі, але зустріч повинна бути опрацьована, а в Києві має бути сформований уряд.

Про це заявив президент РФ Володимир Путін, відповідаючи на запитання журналістів про його реакцію на пропозицію президента України Володимира Зеленського провести зустріч за участю лідерів ФРН, Франції, США та Великобританії, передає ТАСС.

"Ми ніколи не відмовлялися від одного із запропонованих форматів, у тому числі від розширення нормандського формату", – сказав Путін.

"Але, по-перше, цей нормандський формат і зустріч на найвищому рівні повинні бути добре підготовлені, це очевидна річ", – сказав він.

"По-друге, більш або менш про щось можна буде говорити після остаточного формування нового уряду України й проведення виборів до парламенту країни", – продовжив президент РФ.

"По-третє, я не знаю, як реагують (на це запрошення) інші учасники запропонованого формату", – додав Путін, Американська адміністрація як реагує? Ми не знаємо. Як реагують Німеччина, Франція? Це все питання, які потрібно опрацювати".

"Ми ніколи не відмовлялися від контактів, якщо вони йдуть на користь. І ця (пропозиція) теж може бути цікавою", – заявив Путін.

Раніше 8 липня президент України Володимир Зеленський запропонував президенту Росії Володимиру Путіну формат переговорів за участю президента США Дональда Трампа.

"Хочу звернутися до президента Росії Володимира Путіна. Треба поговорити? Треба. Давайте. Обговоримо, чий Крим і кого там немає на Донбасі. Компанію для розмови пропоную таку: я, ви, президент США Дональд Трамп, прем’єр Великобританії Тереза Мей, канцлер Німеччини Ангела Меркель, президент Франції Еммануель Макрон. Місце? Думаю, Олександр Григорович Лукашенко із задоволенням прийме нас з вами в Мінську. Ми не змінюємо й не відмовляємося від жодних дипломатичних форматів. Ми пропонуємо поговорити, адже треба поговорити? Правда?" – заявив він.

У Кремлі відповіли, що ініціатива президента України Володимира Зеленського обговорити конфлікт на Донбасі у Мінську за участю лідерів РФ, Франції, України, ФРН, Великобританії та США буде розглянута.

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і Telegram

UAINFOДжерело статті: “http://uainfo.org/blognews/1562852976-putin-vidpoviv-na-propozitsiyu-zelenskogo-pro-peregovori.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя